E-Ticaret

24 Saat içerisinde internetten satış yapın

 

İşinizi internete taşıma zamanı, e ticaret programı ile sizde bir e-ticaret  sitesi kurun ürünlerinizi internetten hemen satmaya başlayın.

Mağazada müşteri beklemeye son, internette ürünlerinize ihtiyacı olan milyonlarca hazır müşteri var, veresiye yok, beklemek yok, hemen satış yapma zamanı

 

Şimdi E-Ticaret Zamanı

E-Ticaret Sitesi Kurarken Yapılması Gerekenler


E-Ticarete Giriş
E-ticaret ile internette satış yapmak sanıldığı kadar da zor olan bir iş değildir. Tabi ki her şeyin resmi olacak şekilde olması gerekmektedir. Endişelenmeye gerek yok bunlar çok kolay işlemlerdir. E-Ticaret herkesin yapabileceği bir iştir tabi ki dürüst bir şekilde yapmak şarttır.

E-Ticaret Sitemiz İçin Host ve domain almak
Evet, başlangıç olarak e ticaret sitemiz için host ve domain almamız lazım. E-Ticaret sitenize 1 yıl yeterli trafikte host ve domain hizmetini hediye ediyoruz.  Hem de Turkcell Superonline altyapısıyla.  Host ve Domain altyapısını hallettiğimize göre şimdi e-ticaret sitemizi oluşturmakta sıra, E-ticaret sitesinde kullanabileceğimiz en iyi e ticaret sistemi dünya standartlarında kullanıcı dostu kontrol paneli, kullanıcı dostu web ara yüzleri ile ücretsiz tasarım desteğiyle e ticaret sitenizi ortalama 2 saat içerisinde kuruyoruz.

Ürün ve İçeriklerimizi Hazırlayalım ve E-Ticaret Sitemize Ekleyelim
İçerik ve ürünlerimizi hazırlayalım, ürünlerinizle ilgili resimler, tanıtıcı metinler hazırlayınız, içeriklerinizi hazırlamakta zorluk yaşıyorsanız e ticaret danışmanınıza başvurunuz size yardımcı olacaktır.

E-Ticaret Sitemiz İçin Sanal Pos İşlemleri
Çalıştığınız banka şubesine başvurarak e ticaret siteniz için sanal pos başvurusunda bulunuyorsunuz. Başvuru yapmadan e ticaret danışmanınıza danışınız gerekli evraklar hakkında size bilgi verecek ve başvuru formunu size iletecektir.  Sanal pos başvurunuz onaylandıktan sonra destek ekibimiz sanal pos entegrasyonunuzla ilgili size yardımcı olacaktır.  Kredi kartlarına farklı yollarla da kullanabilirsiniz. Payu, paypal gibi entegrasyonlarla da satış yapabilirsiniz.

Şimdi E-Ticaret Sitemizle Satışa Başlayalım
İşte işimizin en can alıcı noktası da burasıdır. Öncelikle SEO destekli e-ticaret sitemizin optimizasyonu yapacağız ürün ve içeriklerinizi e ticaret sitesine ekledikten sonra SEO Uzmanlarımız e-ticaret sitemizin optimizasyonunu yapacaklar bu çalışma Google doğal arama sonuçlarında ilk sayfalarda yer almamızı sağlayacak.

Sonrasında, reklam geliyor bunun için en etkili yöntem Adwords’tur. Adwords sanıldığı kadar zor değildir. Adwords’te dikkat edeceğiniz en önemli unsur anahtar kelimelerdir. E-Ticaret sitenizde hangi ürüne hangi anahtar kelimeyi kullanmışsanız onu kullanın. Sitenizde olmayan anahtar kelimeleri seçmeyin kullanmayın.  Google Adwords danışmanlarımız ücretsiz google reklamlarınızı oluşturup en düşük maliyette optimize edecektir.

Bizden bu kadar ürünlerinizle ve müşterilerinizle ilgilenmek size kalıyor artık.

E-ticaret Danışmanınıza Buradan Ulaşabilirsiniz;

0216 423 2222 – 0850 333 0 565


Etiketler : eticaret , e ticaret , e-ticaret , eticaret sitesi , internetten satış yapmak


Yorumlar

Yorum Yaz

*

*Email Adresiniz Görüntülenmeyecektir. *